Náš tým

Náš tým

Magdaléna Pořízková

Magda Pořízková je zakladatelka Agilera.cz a náš People & Organization expert. Specializuje se na nastavení strategického fungování HR a leadership v časech změn. Její oblíbenou oblastí jsou změnové  a transformační projekty. Magda sbírala zkušenosti na třech kontinentech, pracovala jako konzultant a manažer pro velké firmy i startupy (např. MallGroup, Škoda Auto, Dámejídlo.cz a mnoho dalších).

S kým spolupracujeme

Všichni naši konzultanti jsou prověření praxí. Díky síti spolupracovníků dokážeme vybrat správného člověka pro každý problém nebo postavit funkční tým, který vám pomůže váš problém vyřešit. Naši zkušení konzultanti a mentoři  vám pomohou s jakýmkoliv problémem z oblasti lidí a organizace, ale umíme vás podpořit i v oblasti projektů, strategie a financí.   Umíme si poradit s jednoduchými problémy (například správné HR procesy), ale i s komplexními projekty (praktická implementace změn při transformaci).

Petr Královič

Petr je náš HR projektový manažer. Má zkušenosti se širokým portfoliem HR procesů, od náboru a onboardingu, přes HR procesy i interní komunikaci. Každý byznys má pro něj unikátní příběh a hodnotu, kterou ho baví „prodávat“ směrem ven i dovnitř do firmy. Zkušenosti získával v prostředí médií v období zatím největšího digitalizačního boomu a transformace. Dříve pracoval také v FMCG.

Hana Bulejová

Hanka je naše HR projektová manažerka s velkým talentem pro interní komunikaci. Vyzkoušela si práci na různých HR pozicích v nadnárodních koncernech i startupech. Má ráda, když její práce dává smysl, projekty vždy dotahuje do konce.  Je velmi akční a ráda překonává sama sebe.

Alena Procházková

Alena je náš expert na employer branding. Má rozsáhlé zkušenosti s brand managementem mnoha silných značek (Zoot, Mall.cz, Škoda Auto, atd.). Má skvělé porozumění byznysu, které promítá do brandu, a také silné napojení na zákazníka, díky čemuž je výsledek její práce vždy maximálně zacílený.

Andrea Mojžišová

Andrea se celou svoji kariéru pohybuje ve světě financí, od operativní až po strategickou úroveň. Je expertkou na jednoduchá a funkční řešení a automatizaci v oblasti financí a byznysu. Její specializací jsou přestavby týmů a procesů tak, aby přinášely co největší hodnotu bez zbytečných odboček.

Martin Starý

Martin se zabývá změnovým řízením, strategickým plánováním a implementací projektů především pro provedení designovaných změn u klienta. Má dlouholeté zkušenosti z velkých i menších společnostech v různých zemích. Aktivně se podílí na mentoringu ve startupech.

Moc rádi stavíme týmy s dalšími profesionály. Mezi naše osvědčené parťáky patří například: